O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała dziesięć lat temu z potrzeby rozwoju, samorealizacji  oraz urzeczywistniania naszych rozwiązań i pomysłów płynących z lat doświadczeń w pracy w różnych branżach przemysłu .

Naszą motywacją była również chęć poruszania się w środowisku określonych standardów w zakresie budowania relacji z naszymi klientami, którzy są ważnym ogniwem w procesie współtworzenia wyrobów zwłaszcza w przyjętym przez nas systemie działania.

Zasadniczo wszystkie nasze produkty projektowane są i składane pod konkretne życzenie klienta realizując jego potrzeby i wytyczne. Taki sposób działania pozwala nam na elastyczność i dokonywanie zmian w taki sposób by urządzenia jak najlepiej wpasowywały się w środowisko  w jakim będą  pracowały.

O nas

Wszystkie nasze urządzenia są produkowane przez nas  –  jest  to w 100% produkcja krajowa. Podstawowym ich założeniem jest trwałość i prostota rozwiązań.

W ofercie naszej znaleźć można disolwery, mieszalniki, emulgatory, topielniki, tarcze i różnego rodzaju narzędzia mieszające, zbiorniki laboratoryjne oraz przejezdne kadzie procesowe, myjnie do różnej wielkości zbiorników, filtry, jak również wiele innych. 

Wszystkie nasze urządzenia posiadają dwuletnią gwarancję

Close Menu